Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Vltava

Indikácie

Komplexný lekársky prístup znamená lepšiu liečbu

V konvenčnej medicíne sa zdravotné problémy liečia zvyčajne liekmi. Preto je možné príznaky ako napríklad bolesť vyliečiť alebo eliminovať pomerne rýchlo, ale skutočná príčina zdravotného problému často zostáva nevyriešená.

Vyliečenie však znamená viac ako len potlačenie príznakov. V kúpeľných hoteloch Ensana preto berieme do úvahy zdravie našich hostí čo najkomplexnejšie a snažíme sa odhaliť vzájomné vzťahy medzi zdravotným stavom a komplikáciami ako napríklad bolesť chrbta, poruchy trávenia alebo atopická dermatitída. Môže ich spôsobovať spektrum neprirodzených pohybov, poruchy svalového napätia, emocionálny stav alebo metabolizmus, ale tiež kombinácia rôznych príčin.

Komplexným prístupom k liečbe sa snažíme vyriešiť vaše zdravotné problémy. Naše nesmierne cenné prírodné zdroje s overenými liečivými účinkami pomáhajú ľudskému organizmu aktivovať samoliečebné schopnosti. Tieto terapie v kombinácii s funkčným cvičením, vyváženou stravou a telesným aj duševným relaxom pomáhajú eliminovať hlavné príčiny zdravotných problémov.

Viac ako len muskuloskeletálny systém

V kúpeľných hoteloch siete Ensana máme rozsiahle odborné skúsenosti s liečbou muskuloskeletálneho systému. Dokážeme vám však účinne pomôcť aj pri množstve iných indikácií.

Zdravotné problémy


Hotel Vltava Health Spa Hotel vám dokáže pomôcť s týmito zdravotnými problémami:

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials