Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Nové Lázně

Nové Lázně

Kráľovský zážitok

Koniec devätnásteho storočia bol pre Mariánské Lázně „zlatou dobou“. Rozmaznávanie sa pri vode v jednej z najznámejších kúpeľných destinácií vošlo do módy a európska smotánka si ho rýchlo obľúbila. Malebné české Mariánske Lázně sa bez najmenších pochýb stali miestom pre každého, kto bol vtedy „niekto“. Hotel Nové Lázně Health Spa postavený v roku 1828 ako Neubad – Nové kúpele – a rekonštruovaný v roku 1896 sa stal hlavným terapeutickým a wellness centrom Mariánskych Lázní. K známym návštevníkom hotela patrili spisovatelia Goethe a Gogoľ, skladatelia Chopin a Wagner a dokonca aj anglický kráľ Eduard VII.  

Päťhviezdičkový historický hotel Nové Lázne vyniká exkluzivitou hotelových služieb a kvalitou liečebných procedúr. Noblesu historického objektu dotvára udržiavaný park v centre mesta. Tento kúpeľný skvost tvorí najväčšiu a architektonicky najkrajšiu budovu v celých Mariánskych Lázňach.

Úžasné rímske kúpele

Historická elegancia a výnimočné liečivé zručnosti

Okrem mnohých predností je tento svetoznámy hotel preslávený predovšetkým svojimi históriou dýchajúcimi rímskymi kúpeľmi. Tvoria ho dva bazény napustené liečivou minerálnou vodou z miestneho prameňa, krásne dozdobené mramorovými stĺpmi z roku 1896. Samotné procedúry sa vykonávajú v miestnostiach s jedinečnou historickou výzdobou, ako napríklad v cisárskej kabíne a v kráľovskej kabíne, ktorú postavili výlučne pre návštevy anglického kráľa Eduarda VII.

V tomto exkluzívnom hoteli sa snúbi 200-ročná tradícia a skúsenosť využívania minerálnej pramenitej vody, rašeliny a prírodného Máriinho plynu ako účinných prírodných liečiv s modernými lekárskymi poznatkami. Vďaka tomu a tiež prísnemu rešpektovaniu zdravotných potrieb našich hostí dokážeme vytvoriť a ponúknuť liečivé programy na mieru každému hosťovi.
Aj preto je náš hotel hrdým členom organizácie Royal Spas of Europe.

Liečebné plány sa zameriavajú na liečbu porúch podporno-pohybovej sústavy, chorôb obličiek a močových ciest, metabolických porúch, problémov s trávením, kardiovaskulárnych ochorení a ochorení dýchacieho systému.

Ponúkame vám okrem iného dvadsať druhov masáží, rôzne balneologické liečenia, hydroterapiu, široký výber fyzioterapeutických a kúpeľných procedúr, pitné liečby, skupinové cvičenia, vstup do fitness, jedinečné minerálne kúpele, bahenné zábaly a inhalačné miestnosti. 

Po dni plnom liečebných procedúr pod lekárskym dohľadom vypustite paru v bazénoch, vírivke, jednej zo sáun, salóne krásy alebo sa prejdite nádherným okolitým parkom.

Očarujúca architektúra

Kráľovské prostredie a pohodlie

Hotel Nové Lázně Health Spa predstavuje spojenie toho najlepšieho zo starého a nového sveta. Veľkolepá minulosť Mariánskych Lázní sa odráža v majstrovsky zrekonštruovanej očarujúcej architektúre hotela, v ktorom zároveň nájdete moderné vymoženosti a starostlivé služby na úrovni päťhviezdičkového hotela. 

97 nádherne zariadených izieb vrátane kategórií Superior Deluxe, Apartmán Junior Deluxe a Apartmán vám zaručuje príjemný pobyt a kvalitný spánok vďaka čerstvému vzduchu z pokojnej lesnej doliny. 

To najlepšie z oboch svetov

Umenie v našom hoteli vás sprevádza na každom kroku. Výnimkou nie je ani reštaurácia Royal, ktorej jedlá patria rozhodne medzi umelecké diela. Nezaostáva ani elegantná Viedenská kaviareň s útulnou letnou terasou. Oko znalca architektúry si príde na svoje dokonca aj v Kasíne vybudovanom takisto v neorenesančnom štýle. Kasíno príjme až 620 hostí.

Hotel je krytými prechodmi spojený s priľahlými kúpeľnými hotelmi Ensana Centrální Lázně a Hvězda. Vďaka tomu máte priamy prístup do veľkého fitness centra a k jedinečnému Máriinmu kúpeľu v hoteli Centrální Lázně alebo k veľkému krytému bazénu v hoteli Hvězda.  

Najdôležitejšie informácie
  • 97 zrekonštruovaných izieb a apartmánov
  • Nádherne obnovená talianska novorenesančná architektúra a aristokratické prostredie
  • Päťhviezdičkové služby a starostlivosť
  • Luxusné rímske kúpele s dvomi bazénmi a komplexnou ponukou liečebných programov, prístup k jedinečným prírodným liečivým zdrojom minerálnej vody a Máriinmu prameňu s prírodným oxidom uhličitým
  • Ohromujúce talianske novorenesančné tanečné sály na konferencie a spoločenské udalosti
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.  

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials