Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Pro Patria

Informácie pre klientov s kúpeľnou liečbou hradenou zdravotnou poisťovňou. Pre viac informácií kliknite sem:

viac informácií 

Pro Patria

Prvotriedne pohodlie v srdci Piešťan

Pre skutočných patriotov a ich hostí

Generál rakúsko-uhorskej armády František Salvátor a zakladateľ piešťanských kúpeľov Ľudovít Winter boli počas 1. svetovej vojny ohromení liečivou silou piešťanskej termálnej minerálnej vody a sírnatého bahna natoľko, že sa tu rozhodli založiť hotel pre patriotov a náležite ho pomenovať Pro Patria.

V tomto tichom, útulnom hoteli boli pôvodne ošetrovaní zranení vojaci. Chýry o zázračných účinkoch liečebných procedúr a dokonalej odbornej starostlivosti v hoteli Pro Patria sa začali rýchlo šíriť, a tak písať jeho úspešnú históriu. Dokonalá lokalita kúsok od centra mesta, parku a uznávaného kúpeľného domu Napoleon sa takisto podpísali na tom, že do hotela sa mnoho hostí pravidelne vracia.

Jedinečná fasáda

Hotel Pro Patria vyniká medzi ostatnými hotelmi v Piešťanoch vďaka svojej svetloružovej fasáde a okoliu s krásnymi kvetinovými záhonmi a lavičkami. Hostia sa budú v elegantne zladených zrekonštruovaných izbách cítiť ako doma. Zo 118 izieb a apartmánov hotela Pro Patria v kategóriách Standard, Economy a Comfort si vyberiete to, čo vám najviac vyhovuje. K dispozícii je tiež priestranné parkovisko.

V hoteli sa nachádza aj vychýrené vlastné balneo centrum Health Spa Pro Patria. V tesnej blízkosti je najstarší kúpeľný dom v meste – kúpeľný dom Napoleon.

Po vyčerpávajúcich procedúrach pozývame hostí na večeru do Reštaurácie Sisi – najvkusnejšej reštaurácie hotela Pro Patria. V nej si môžete dopriať slovenské alebo zahraničné menu pozostávajúce výlučne zo zdravých a vyvážených jedál.

Dajte si pauzu od liečebných procedúr, vychutnajte si prechádzku parkom a objavte jeho krásne zákutia. Alebo čo takto partička golfu?

Tichá a pokojná atmosféra areálu vo vás zanechá príjemné spomienky na dovolenku plnú relaxu s nádychom slovenskej kultúry a liečebným účinkom našich jedinečných prírodných zdrojov. 

Služby

Bezkonkurenčná pohostinnosť

O pohostinnosti Slovákov kolujú legendy. Hotel Pro Patria nie je žiadnou výnimkou. Hostia sa u nás budú okamžite cítiť pohodlne a veľmi komfortne. Našou úlohou je premeniť vašu dovolenku na omladzujúci a nezabudnuteľný zážitok. Zariadenie, vybavenie a okolie hotela Pro Patria sú prispôsobené hosťom, ktorí majú pevne stanovený rozpočet. Všetkým našim hosťom poskytujeme maximálnu starostlivosť. Chceme vás rozmaznať a dopriať vám najlepšiu možnú dovolenku.

Náš manažér pre vzťahy s hosťami vám rád odpovie na prípadné otázky a pomôže s organizáciou vášho pobytu. Priateľský personál dokonale pozná okolie Piešťan, celý región a samozrejme aj náš hotel do posledného detailu. Naši zamestnanci vám ochotne poskytnú cenné rady pre váš bezstarostný pobyt a prezradia vám miestne tajomstvá, o ktorých bežný turista nevie.

Najdôležitejšie informácie
  • 118 zrekonštruovaných izieb

  • Nádherná rekonštrukcia s použitím príjemných farieb

  •  2-hviezdičkový hotel, 4-hviezdičkové služby

  • Chutný a zdravý výber jedál podľa miestnych receptov

  • Vlastné balneo centrum a legendárny kúpeľný dom Napoleon ponúkajúci balneoterapiu a bahenné procedúry

  • Golfové ihrisko (9-jamkové) v bezprostrednej blízkosti Kúpeľného ostrova

  •  Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli

Kuchyňa

Vitajte u Sisi

Elegantná Reštaurácia Sisi v hoteli Pro Patria pomenovaná po kráľovnej Alžbete robí česť svojmu menu. V tejto vkusnej a decentne zariadenej reštaurácii nájdete výhradne zdravé a výživné jedlá. Hostia milujú naše moderne pripravované slovenské jedlá podľa vyvážených a zdravých receptov. Mariana, ďalšia reštaurácia v hoteli Pro Patria, je určená všetkým hosťom, ktorých pobyt uhrádza zdravotná poisťovňa. Atmosféra a jedlo sú rovnaké ako v Reštaurácii Sisi. V oboch reštauráciách sa šéfkuchári postarajú o vašu spokojnosť počas každého dňa, ktorý v hoteli Pro Patria strávite.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials