Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Butterfly

Butterfly

Spojení historie a hédonismu

Lázeňský hotel Butterfly v Mariánských Lázních je výjimečným místem. V první řadě díky modernímu designu inspirovanému secesním stylem v modernějším hávu a špičkové infrastruktuře a pak také díky svému mimořádně elegantnímu nádechu, který podtrhují bohatě zdobené interiéry s původními sochami slavného českého sochaře Olbrama Zoubka a dalšími ryzími uměleckými díly. 

Neméně důležité je zmínit i unikátní přístup k Ferdinandovu minerálnímu prameni s obsahem sulfátů, který se v hotelu uplatňuje při unikátních přírodních sulfátových koupelích s mimořádnými účinky při neduzích pohybové soustavy nebo kožních onemocněních. 

Architektura

Moderní secesní styl

Architektonický secesní styl Mariánských Lázní se promítá i do klasických designových prvků, typických barev císařské žluti nebo propracovaného písma na hotelové fasádě. Moderní vliv je patrný i na rovnějších linkách, skleněných markýzách a v moderní architektuře exteriéru centrálního hotelu.

Staré, nové a secesní prvky s moderním designem se umně snoubí i v interiérech. Z tohoto spojení pak vzniká velmi speciální nádech: moderní, přesto vždy zohledňující hrdou historii. 

Služby

Skvělá lokalita, skvělý komfort

Tento 4* špičkový hotel je skvěle situován přímo v centru města a naproti lázeňskému parku. Jakmile opustíte brány hotelu, můžete vyrazit na poklidnou procházku na impozantní lázeňské kolonády, k fontánám a do nádherně upravených městských parků.

A když do hotelu vkročíte, hned pocítíte vřelou a uvolňující atmosféru tohoto prvotřídního lázeňského hotelu. Prostornému, světlému a přívětivému lobby dominuje fontána pro popíjení z Ferdinandova pramene. Odsud se pak dostanete do moderního wellness centra s bazénem, vířivkou, saunou a kosmetickým salónem, do konferenčního sálu Salon Bellevue a lobby baru se zahrádkou a výhledem do lázeňského parku.

Restaurace La Fontaine a Café de Paris na prvním podlaží vás budou rozmazlovat lahodnými pokrmy, stylovou francouzskou atmosférou a venkovní terasou s jedním z nejlepších výhledů na park před hotelem.

Dopřát si můžete i výhled z jednoho z 95 pokojů a apartmánů, a to buď na park, nebo na lesní zeleň v okolí města. Pohodlné pokoje zpracované v klasickém stylu jsou vybaveny vším potřebným pro navození té správné odpočinkové atmosféry.

Hotel dále nabízí herní koutek pro děti a podzemní garáže.

Nejzajímavější místa
  • 95 pokojů a apartmánů v klasickém provedení
  • Moderní hotel inspirovaný secesním stylem a zdobený unikátními uměleckými díly
  • 4* špičkový servis s moderním komfortem a vynikající kuchyní
  • Vlastní Ferdinandův pramen s vodou bohatou na sulfáty pro unikátní procedury
  • Atraktivní lázeňské centrum Butterfly s místnostmi pro lázeňské procedury, bazénem s masážními tryskami, vířivkou, saunou, wellness službami a zkrášlovacím centrem. 
  • Komplexní léčebný program založený na unikátních přírodních zdrojích (minerální prameny, rašelina, přírodní suchý plyn)
  • Moderní infrastruktura pro konference a profesionální podpora
  • Slavná lázeňská destinace s rozmanitým kulturním a sportovním programem
  • Bezplatné připojení k WiFi po celém hotelu
Léčebné lázně

Zdraví v unikátní atmosféře

Oddejte se v lázeňském centru Butterfly péči zkušených rukou našich profesionálních odborníků. Náš lékařský tým staví na dlouhé a bohaté tradici využívání slavných přírodních léčivých zdrojů Mariánských Lázní (minerální voda, rašelina a suchý oxid uhličitý) a ve svých lázeňských procedurách kombinuje přírodní a západní medicínu. Komplexní integrační program lázeňských procedur a léčebných kúr se pak zaměřuje zejména na poruchy muskuloskeletální soustavy, zažívací problémy, onemocnění ledvin a močového ústrojí nebo onemocnění dýchací soustavy.

Typickým rysem lázeňského hotelu Butterfly jsou přírodní koupele, při kterých se využívá minerální voda bohatá na sírany z hotelového Ferdinandova pramene. Žádný jiný hotel v Mariánských Lázních nenabízí podobnou proceduru, která by byla účinná zejména při neduzích pohybové soustavy nebo určitých formách kožních chorob.

Lázeňské, wellness a zkrášlovací procedury probíhají po celém hotelu, ale kvůli zvýšené poptávce po lázeňských procedurách se hotel v poslední době rozrostl o nové prostory na sedmém podlaží, lázeňskou recepci na prvním podlaží a další terapeutické místnosti. V centru s certifikací MEDISPA si hosté mohou dopřát nejen léčbu minerální vodou z Ferdinandova pramene, ale i procedury s místní léčivou rašelinou nebo zdejším přírodním suchým oxidem uhličitým.

Fanoušci fitness mohou ve svém nastoleném režimu pokračovat v novém fitness koutku a poté se vypravit na řadu relaxačních masáží nebo vyzkoušet zkrášlovací centrum, kde se skvěle postarají o vaši pleť, obličej a zajistí různé kosmetické procedury.

Zažijte speciální atmosféru a velmi personalizované služby tohoto výjimečného lázeňského hotelu.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky