Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Esplanade

Ponuka jedál

Vyvážená gurmánska strava

Hippokrates raz povedal: „Vaše jedlo je vaším liekom.“ Naši zdravotnícki pracovníci súhlasia s tým, že zdravá a vyvážená strava je základným pilierom integratívneho zdravotného prístupu.

Správna výživa uľahčuje vstrebávanie cenných živín a vitamínov, ktoré pomáhajú nášmu tráviacemu systému, poskytujú nášmu telu potrebnú energiu a posilňujú metabolizmus.

V spoločnosti Ensana sme vytvorili nutričný program s využitím čerstvých bylín a sezónnych surovín, ktoré podporujú a udržiavajú zdravý metabolizmus.

V našej kuchyni používame na prípravu jedál veľa hydiny, rýb a zeleniny, aby sme umocnili účinky našich kúpeľných procedúr, a to bez toho, aby naši hostia museli dodržiavať prísny diétny režim.

Raňajky, obed, večera

Skvelé jedlo od rána do večera

V hoteli Esplanade Health Spa Hotel sa podávajú raňajky, ľahké obedy a večere formou švédskych stolov. Vo všetkých našich reštauráciách ponúkame bohatý výber rôznych jedál. Určite nájdete niečo, čo poteší vaše chuťové poháriky.

Na raňajky sú na výber rôzne pekárenské a zdravé cereálne výrobky, čerstvé mliečne výrobky, sezónne ovocie a zelenina, vaječné pokrmy bohaté na bielkoviny, kvalitné salámy a syry, ovocné šťavy a regionálne špeciality.

Ľahké obedové menu zahŕňa polievky, rôzne šaláty, čerstvo pripravené cestovinové jedlá a výber čerstvého ovocia a syrov.

Večerné menu zahŕňa teplé a studené predjedlá, polievky, teplé prílohy a rôzne lahodné hlavné jedlá. Nezabudnite si v žalúdku nechať miesto pre naše skvelé dezerty, čerstvé ovocie a vynikajúce syry. Radi vám každý týždeň umocníme pôžitok z jedál tematickými švédskymi stolmi s chutnými regionálnymi špecialitami.

Na uhasenie smädu vám ponúkame rôzne ochutené vody, minerálnu vodu a nealkoholické nápoje. Nováčikom alebo nadšencom degustácie vín naši zamestnanci ochotne odporučia medzinárodné či výborné regionálne vína.

Reštaurácie, kaviarne a bary
Reštaurácia Gallery

Priestranná reštaurácia Gallery na prvom poschodí hotela prešla kompletnou rekonštrukciou a ponúka veľmi príjemné prostredie a atmosféru. Súčasťou dizajnu otvorenej reštaurácie je sedenie s pôsobivou otvorenou kuchyňou uprostred. Vychutnajte si počas stolovania výhľad na prírodu Kúpeľného ostrova cez veľké okná reštaurácie Gallery.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7:00 – 10:00 hod.
Obed: 11:45 – 14:00 hod.
Večera: 18:00 – 20:00 hod.

360 ° prehliadka

Reštaurácia Calla

Reštaurácia Calla sa nachádza vedľa priestranného, nedávno zrekonštruovaného vestibulu. Nájdete tu švédske stoly s pestrou ponukou jedál a otvorenú kuchyňu, pričom sa vám ponúkne nádherný výhľad na našu dvornú záhradu.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7:00 – 10:00 hod.
Obed: 11:45 – 14:00 hod.
Večera: 18:00 – 20:00 hod.

360 ° prehliadka

Reštaurácie  Orchidea, Fresia

Tieto útulné reštaurácie sa nachádzajú v priechode do krídla Palace. Môžete si tu vychutnať lahodné raňajky a bohaté švédske stoly zložené z medzinárodných aj regionálnych vyvážených jedál na obed a večeru. Vychutnajte si nádherný výhľad na dvorné záhrady zo všetkých troch stravovacích prevádzok.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7:00 – 10:00 hod.
Obed: 11:45 – 14:00 hod.
Večera: 18:00 – 20:00 hod.

360 ° prehliadka

Park Café

Kaviareň Park Café má v ponuke ľahké jedlá, zdravé šaláty, lahodné zákusky, domácu štrúdľu, zmrzlinu, čaj a kávové špeciality, ale aj osviežujúce koktaily. V lete je otvorená nádherná slnečná terasa s výhľadom na Kúpeľný park. Večer si tu môžete vychutnať rôzne dobroty a vypočuť si klavírnu alebo živú hudbu.

Otváracie hodiny:
10:00 – 24:00 hod.

Menu

Palace Café

Kaviareň Park Café si možno prenajať iba na špeciálne udalosti – kontaktujte nás, ak máte na vašom podujatí záujem o náš catering.

Retro Bar

Retro Bar je osvedčená klasika. Pretancujte v tomto veselom bare celú noc až do skorých ranných hodín. Hudba vás rozhýbe a rozbúši sa vám srdce, čo bude mať rovnako priaznivé účinky ako lekárom predpísané kardio cvičenia! Tento súkromný nočný bar je u našich hostí veľmi obľúbený, najmä keď hrá živá hudba. Milovníci nočného života si tento večierok nesmú nechať ujsť!

Otváracie hodiny:
20:30 – 2:00 hod.

Zatvorené v nedeľu a pondelok

Máte špeciálne kulinárske požiadavky?

Ste vegetarián alebo máte špeciálne priania ohľadom vašej stravy? V kuchyni hotela Esplanade Health Spa Hotel radi vyhovieme všetkým vašim špeciálnym požiadavkám. Pripravujeme bezlepkové a bezlaktózové jedlá, ako aj špeciálne pokrmy na odporúčanie lekárov.

Len nám dajte vedieť a naši kuchári vám radi pomôžu.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám s radosťou poradí, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials